Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak velük? (köszi...

Mit csináljak velük? (köszi ha segítesz)

Figyelt kérdés
Adva van egy 120 literes akvárium, benne 6 házmester hal 4 kifejlett fekete molli. A mollyknak elvileg mindnek nősténynek kellett volna lennie mert úgy kértem az eladótól. De az egyik nőstény az bizony hím. Jelenleg van vagy 50 apró fekete mollym. Nem vettem külön őket mégis megmaradtak. Az állatkereskedés nem veszi be őket, és ingyen elvihetőkét sem jelentkezik értük senki. Mit tudok csinálni?

2018. febr. 25. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik állatkereskedést és frissítsd a hirdetéseidet! Több helyen is hirdess, Fb-csoportokban is!
2018. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért érdemesebb ilyenkor csak hímeket kérni az elevenen szülőkből, kevesebb az esély rá hogy egy nőstény van benne, ha mégis legalább akkor csak az az egy nőstény ellik. Itt viszont hogy becsúszott egy hím felcsinálja az összes nőstényt, emellett a nőstények hím nélkül is hónapokig képesek szaporodni mert tárolják az örökítő anyagot. Tényleg csak azt tudod tenni hogy próbálod tovább elajándékozni őket.
2018. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Én egy hétig se bírnám olyan helyen ahol csak azonos neműek vannak velem együtt. Főleg ez tart vissza a börtöntől. Hát a hal is csak ember mért kell elvenni az élet alap motívációit tőlük? Vannak olyan gyors és falánk halacskák miket betelepítve lerövidítik az ivadékok pályafutását. Most persze azt gondoljátok mégiscsak börtönben volna helyem de vállalom.
2018. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Régen csak hímek voltak aztán elkezdték b@ sztatni egymást hamar rájuk untam, mert mindig verekedtek. Most fél éve újra kezdtem csak nőstényekkel. Nem lenne probléma csak az az egy hím. Négy kereskedés van a közelben ingyen hagytam volna ott az aprókat csak a hímért akartam egy nőstényt cserélni, de így sem kellettek. A hírdetésre olyanok jelentkeznek akik feletetnék másik állattal vagy car kis helyre vinné milliomodik halnak így pedig nem akarom adni.
2018. febr. 25. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Alig merem megkérdezni mi lett a sorsa a hím halaknak?

Remélem nem egy túlzsúfolt akváriumba kerültek vissza egy kereskedőnél.

2018. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akváriumostúl a szomszéd átvette őket. Élnek még de szét kellett szedni őket mindig ment a kergetőzés.
2018. febr. 25. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!