Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hozzáfognak szokni a környezet...

Hozzáfognak szokni a környezethez vagy ilyen félősek maradnak?

Figyelt kérdés

5 napja vettem 4 db arany sügért. Egy 264 literes akváriumban vannak.5 virágcserép van az akváriumban amire csináltam nekik bejárot, hogy mindnek legyen saját búvóhelye.


Ha az akvárium közelébe megyek, mindig elbujnak a virágcserepekbe és csak akkor jönnek elő, ha már elég messze vagyok (kb 2 méterre)

Etetéseknél is addig nembujnak elő enni, még elnem megyek az akvárium közeléből.


Azért van ez, mert még új nekik a környezet és megkell szokniuk, vagy eleve ilyen félős halfaj?



2018. febr. 28. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
még megszokhatják, próbáld kézből etetni őket fagyasztottal. meg még pár darabot vehetnél belőlük, legalább 8-10 db legyen ,h ivarérés után se verjék egymást agyon.
2018. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!