Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska szoktatása új környezet...

Macska szoktatása új környezethez!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kaptam egy cicust, már rengeteget olvastam arról hogy kell szoktatni a környezethez. Pl békén kell hagyni stb.. Az lenne a kérdésem, hogy azért letudnátok írni hogy a legcélszerűbb szoktatni? Mindig bebújik a szekrény alá, és az ágyneműtartóba és nehéz kivenni, de nem fúj, nem karmol nem agresszív. Ez természetes az új kiscicáknál? Köszönöm előre is :)

2013. dec. 21. 17:56
 1/3 anonim válasza:

Igen ez természetes:)

Amikor az én cicám volt ujj hasonlóan viselkedett:/... olyankor kis sonkával szoktam előcsalogatni:D

2013. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes ez az állapot. Vedd magadhoz simogasd, etesd meg adjál neki vizet, hogy kezdje megszokni az új helyet.

2-3 napig ezt fogja csinálni de egy kis konzervel való kecsegtetés helyre hozza a dolgot

2013. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyett mondok!kaja :D

minden macskánál ez az ajánlatos,mert imádnak enni.persze nyugi,ez tersmészetes h a cicád még fél.mi mindig úgy csináltuk h ha kapunk cicát akkor 1 hétig a kertbe nem ment ki h elne szökjön!ha ki akart menni akkor sem mehetett ki sjanos,de 1 hét után igen :)

2013. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!