Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aqua dragons vélemény? Azt...

Aqua dragons vélemény? Azt hiszem nálunk valami baj van velük. Segítség! 😩

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam, sokan kikeltek, voltak több százan, most 2 hónap elteltével van egy (Farkinca) és azt hiszem Szakáll is meghalt😩😩😣 (ő volt a legnagyobb, volt neki kis szakálla, imádtam nézni őt)... Miért halnak meg? Mit csinálhatok rosszul?

Minden nap levegőztetek, vagyis fölkavarom az akvárium aljára lerakódott algát/kaját, és kb heti egyszer szorok be nekik, hiszen ott van az alján rengeteg. Vizüket nem cseréltem eddig, mert állítólag a peték ott lehetnek az akvárium alján de ilyen ronda vízben... Egy kis dragonom van, nem szeretném hogy ő is meghaljon, mit tegyek? 😧 tegyem át másik akváriumba? Vagy ki lehet egyáltalán cserélni a vizüket? 😩😣 Segítsetek 😢😣😣😣



2018. márc. 2. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Óóó ezek szerint Szakáll fiú volt, és Farkinca lány!!!!!!😱😱😱😱😱😍😍😍

Remélem lesznek kisrákjai farkincának😅😂❤

Átrakhatom őt egy akváriumba, vagy egyedül rossz lenne neki?

2018. márc. 2. 22:02
 3/6 anonim válasza:
44%
En most latom eloszor hogy mi ez.Ezek valoban elo allatok?Nagyon durva hogy ugy vannak arulva mintha valami jatek lenne.
2018. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen

Élnek :)

És nagyon aranyosak... vagyis voltak, mert mind a 3-man meghaltak sajnos😢😥😣😩

Az elején rengetegen voltak, kicsik, aztán ahogy nőttek, sokan ugye nem élték túl

Én sem értem miért játékként árulják, nem nehéz velük foglalkozni, de nem gondolnám hogy akár egy pár éves kisgyerek is tudna gondoskodni róluk :/

2018. márc. 29. 10:51
 5/6 anonim válasza:
Eleg abszurd😶
2018. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azért halhat meg ha:


1. Túleteted


2. Csapvízzel töltöd meg az akváriumot.


3. Szimplán meghalnak


Ne aggódj ha már volt násztánc csak szárítsd ki az akváriumot. KI NE ÖNTSD MERT NEM LESZ ÚJ RÁK!!! Várd meg amíg elpárolog a víz tedd radiátorra. Aztán ha kiszáradt töltsd újra palackozott ásványvízzel NE CSAPVÍZZEL MERT AZ NEM JÓ! Aztán újra is indul az élet

febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!