Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Állatkereskedésben vettem két...

Leves9999 kérdése:

Állatkereskedésben vettem két kicsi aranyhalat,20 literes akvárium van nekik, pár kis növénnyel minden elektronika nélkül, állatkereskedő mondta nekem, hogy így jó. Visszavigyem őket?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam még este és félek, hogy kínzom őket, főleg h az egyiknek valószínűleg hólyagproblémája lehet, de kb 12 órája vannak meg, lehet betegen vettem őket. Tehát valószínű h nem jól tartom őket.

2018. márc. 6. 09:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos sok helyen tényleg borzasztó körülmények vannak. Amikor én vettem az enyémet, akkor direkt kérdeztem, hogy a 20 literes akváriumba mi lenne jó. Az eladó rögtön rámutatott a kis helyen, tömegével úszkáló aranyhalakra. Ráadásul azt is mondta, hogy levegőztető sem kell, hiszen ott a kis szűrő ami fodrozza a vizet. Így nyugodt szívvel vettem kettō halat. Amikor hazavittem, akkor láttam, hogy darakóros mindkettő. Én nem vitgem vissza, hanem kikúráltam őket és lassan előteremtettem a megfelelő körülményeket.
2018. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!