Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kék anyag a szűrőben, ez mi?

Kék anyag a szűrőben, ez mi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vettem egy resun-magi szúrőt és amikor viz érte kék szinű lett a viz ami kifolyt belőle. Szétszedtem és a szén meg a szivacs van átitatva ezzel a kék anyaggal. Vadonatúj, most hoztam a boltból, mi ez?
2010. jún. 9. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem fertőtlenítő esetleg klór
2010. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó hogy csak egy másodpercre tettem be a vizbe és nem kapcsoltam be igy nem nyomta tele vele a vizet.
2010. jún. 9. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:

"fertőtlenítő esetleg klór"


Hol láttál te kék klórt? A klór pont elszínteleníti a szinezékeket.Nincs a kezelésiben semmi a működéséről?

2010. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem olvastam semmi ilyesmiről benne mikor átfutottam de már volt ilyen szűrőm csak eggyel kissebb tipus, ez most az új 100literes aksiba megy. A kicsiben semmi ilyen nem volt.
2010. jún. 9. 21:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Én arra tippeltem hogy esetleg valami vizkezelővel van átitatva de ez csak tipp ezért kérdeztem meg hogy valaki találkozott e már ilyennel. Átmostam alaposan és úgy tettem be.
2010. jún. 9. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valaki megvette, telenyomta valami szerrel az akváriumát, majd másmap mikor megszáradt visszavitte a szűrőt, hogy neki mégsem kell, nem is használta.

Nem elképzelhetetlen.

2010. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előttem bontotta ki a dobozt és írta meg a garancia lapot és rá a dátumot. De holnap kiderül mert úgyis megyek a boltba majd megkérdezem:)
2010. jún. 10. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!