Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért "ködös" az akvárium vize?

Miért "ködös" az akvárium vize?

Figyelt kérdés
Második napja van üzemel az akvárium, mindent úgy csináltam, ahogy el mondták, a víz mégis aznap estére homályos, "ködös" lett. Minden vadonatúj benne, használat előtt tisztítva lett, forró vízben, ahogy mondták. Mitől lehet ez és mit tehetek? Nem lakik benne még senki.

2018. márc. 12. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Turelem! 1-2 nap alatt magatol eltunik.
2018. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baktériumok, elfogy a kaja éhen halnak. nálam is ez van, tegnap este indult-reggelre "tejes" lett.
2018. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha koves az aksi talajzata akkor lehet h csak nem mostad ki jola koveket és benne maradt a por es a szuro felverte, de ez is elmulik
2018. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. márc. 12. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy kell egy kb 3 hetes üresjárat?

...na, hát az nem véletlenül kell.

Türelem!

Egy akvárium biológiája nem föltétlenül az elvárásaidnak megfelelően ketyeg.

2018. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, igen. El mondták. Várok türelemmel. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ez normális, vagy én rontottam el valamit?
2018. márc. 13. 00:24
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Milyen talajt használsz és hogyan tisztítottad? Csak azért kérdezem mert gyakran ez is okoz homályosodást, ill a gyökerek, fák. Milyen tárgyak vannak még, mit forráztál? Használtál e valamilyen vízkezelőt, növénytápot, bacikultúrát,indító haltápot a szűrőbe, vízbe, stb? Amúgy egy új akváriumnál normális jelenség akkor is ha mindent jól csináltál.
2018. márc. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!