Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 50x50x50cm-es akváriumot...

Egy 50x50x50cm-es akváriumot gyalog ellehet hozni? Vagy lehetetlen feladat?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni egy 50x50x50cmes akváriumot, viszont nincs ismerősöm, aki ráérne elhozni kocsival. Másik városba kellene mennem érte, ugyhogy vonatoznom kell és kb 1 kilométert sétálni. Érdemes egyéltalán neki állnom egy ilyen útnak ekkora akváriummal?

2018. márc. 17. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez a méret egyáltalán nem lehetetlen feladat ha egy felnőtt férfi vagy, de egy dobozt intézz neki, hogy ne csússzon, ne vágja a kezed az éle plusz biztonságosabb buszozni vele. Ha tudod pl vannak ezek a nagy ikeás szatyrok, szerintem abba is belefér úgy még kényelmesebb lesz elhozni.
2018. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém egy 50x30x30(hossz, szél, mag)méretű akvárium, és nagyon óvatosan hoztam haza! Természetesen gyalog, mert biciklivel nem lehet szállítani, kocsink meg nekünk nincs. De megoldottam, és természetesen kartondobozba tettem a nagy út előtt.
2018. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy aránylag nagy akvárium, vastag üvegből, 1 km-t sétálni vele... kibírható, de elég nagy sz-pás.


Most ha azt nézem, hogy mennyibe kerül egy ilyen hobbi, mennyibe kerül egy ekkora aksit megszűrni, vagy egy értelmes világítást fölé rakni, hát egy 1000 ft-os taxi (még annyi se) szerintem csepp a tengerben. A vonaton meg már elvan.

2018. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont most passzoltam le egy haveromnak egy ekkora méretű akváriumot. Hát mondjuk én nem vagyok egy erőember, azt hozzáteszem, de elég kényelmetlen egy ekkora aksit cipelni, nekem elég volt kettő házzal arrébb is, nem hogy a fél városon. Nem beszélve arról hogy elég ha valaki meglök vagy bármi és baleset is lehet belőle. Egy 20 literest simán elhozok a buszon azzal még nincs gond, de most egy 125l-es hodályról beszélünk. Próbálj meg fuvart intézni.
2018. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Salx Narval ***** válasza:
Kocka alakja miatt, kényelmetlen vinni ölben és egy kézzel hevederrel is, ha nem a közelben laksz vagy nincs segítőd akkor inkább kérj fuvart, azért egy ekkora akváriumnak már van súlya is. Én meg sem kísérelnék 50-liternél nagyobb akváriumot kézben cipelni.
2018. márc. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pláne így, hogy azóta derékig érő hó van.
2018. márc. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Azon vigyorgok, hogy az indiai, vagy afrikai asszonyok simán hazavinnék a fejükön, mi pedig erős férfiak képtelenek vagyunk rá.:D
2018. márc. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Salx Narval


Nem a súlyával van a probléma elsősorban,hanem a fogásával.Fejen meg nem jót ötlet aksit cipelni,szépen betörhet az alja.

2018. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Nem komolyan gondoltam.:D
2018. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok.
2018. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!