Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megakadályozhatom hogy szaporo...

Megakadályozhatom hogy szaporodnak a guppik?

Figyelt kérdés
Van valamilyen hormon vagy más alapú szer amivel megakadályozhatom a szaporulat? Esetleg olyan hal ami csak az újszülöttek eszi meg?

2018. márc. 20. 08:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
2# Válaszadó. A halakat nem a szaporulat miatt tartják. Nem is szaporodik normális akvárium bán a legtöbb hal. A guppy igen de nem a szaporodás volt a fő szempont mikor kiválasztottak a fajtát
2018. márc. 22. 13:20
 12/28 A kérdező kommentje:
5# a halak már megvannak és van benne nőstény is
2018. márc. 22. 13:21
 13/28 A kérdező kommentje:
8# fürcsa fétis..
2018. márc. 22. 13:23
 14/28 anonim ***** válasza:
27%
Na figyu.Lényeg a lényeg,elég szívtelen módszer úgy szabadulni meg a szaporulattól hogy beteszel egy halat olyan célra hogy zabálja meg őket.Én kérdeztem,csak töröltetted hogy a saját fogamzásgátlásodat tigrissel oldod-e meg.A hal is élőlény.Ami a helyesírást illeti,mióta az eszemet tudom elolvasom amit írtam mielőtt továbbítom.Javaslom,vagy ne csodálkozz azon ha félkegyelműnek néznek.
2018. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
62%-os szerinted a természetben mi történik ha nem ez? Térdig úsznánk a nyulakban ha nem lennének ragadozók amik kordában tartják a szaporulatot. Az akvárium a természet egy kis darabkája, egy komplett zárt élővilág amiben nem kegyetlenség ily módon fenntartani az egyensúlyt. Persze az más kérdés hogy célszerű egy földrészről amúgy is együtt élő halakat társítani egymással, de korántsem ördögtől való módszer olyan halakat társítani amik kiegészítik egymást és az ilyen dolgokra így nem is kell külön figyelni mi legyen a szaporulattal. A természetben se marad meg minden ivadék, de van egy réteg ami sikeresen elbújt és felnőhet. Ha mindig minden felnőne túlszaporodnának. Régen amikor az emberek nem voltak ilyen fejlettek szültek életükben akár 15 gyereket is, hogy abból kb 5 megérje a felnőtt kort. Most már csak 2-3 gyerek a max átlag, mert nincs ami tizedelje olyan szinten a népességet ezért túlszaporodnánk (még így is túl vagyunk) ha még ma is 15 gyerek lenne egy-egy családban.
2018. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
14 # Válaszadó nem is láttam a válaszod ma délelőttig nem néztem rá a kérdésre. Amúgy nincs annyi időm hogy mindent visszaolvassak ez időpazarlás.
2018. márc. 22. 19:56
 17/28 anonim ***** válasza:
84%
Én lenni külföldi mint kérdező. Én magyar nyelv nem érteni 100%, de próbál segít fogyatékos kérdező : Tartani csak egy nemet segít. guppi hím lenni szép, díszes, guppi nőstény nagy szürke. Ha nem van guppi nőstény, nem van sza po ru lat.
2018. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17-es,ez jó :))))
2018. márc. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha neked időpazarlás elolvasni a válaszokat visszamenőleg, akkor nekünk meg időpazarlás válaszolni egy ilyen bunkónak.
2018. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Akkor ne tedd 😁
2018. márc. 23. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!