Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdőknek milyen, igénytelen,...

Kezdőknek milyen, igénytelen, nagy levelű növényeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Anubias-okat nagyon tudom ajánlani! Nagyon jók, strapabírók, de viszont az árnyékot kedvelik!
2018. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mekkora akvárium , milyen fény?
2018. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
25 literes akvárium, egy ledes 2700K-s, 5,5W = 40W izzó.
2018. ápr. 10. 23:04
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Remélem halat nem akarsz beletenni, ide max garnélák, ill csigák mehetnek. Minden akváriumba kell szűrő is még akkor is ha nincsenek benne állatok, gondoltam megemlítem mivel kezdő vagy. Az anubias valóban jó választás lehet némi máj és jávai mohával kiegészítve. Nem ártana 5000-6500K-s világítást venni mert pocsolya sárga fényt ad a 2000-3000K.
2018. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezekből a ledekből én nem találtam magasabb Kelvineset, ilyen van a fürdőmbe, más a fényük mint a mezei 2700 k-es csöveknek, izzóknak, de akkor se elég hideg.
2018. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Igaz, hogy az enyémek spot-ok de biztosan találni minden más foglalathoz és szalagban is láttam már ( nem annyira olcsó). Szerintem érdemes egy kicsit utána járni, mert egy lakásban még elmegy, hogy sárgás a fény én is többnyire ezeket veszem máshová, de egy akváriumnál szerintem nagyon zavaró.
2018. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz. Előtte egy 6500K-s izzó volt benne (gyári akváriumszett), kiégett, ezután vettem ezt, de valóban az sokkal jobban bevilágította az egész akváriumot és jobban illett hozzá a hidegebb színhőmérséklet. Molly ivadékok vannak benne, apró csigák, hínárszerű növényekkel. A belső szűrő 60 literig jó, a hőmérséklet 26-28 körüli.
2018. ápr. 13. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!