Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan találok igénytelen...

Hogyan találok igénytelen növényeket?

Figyelt kérdés
Van egy kertünk és nem tudunk mindíg kimenni de szeretnénk valamit vetni ami nem igényel akkora gondozást.Tudnátok nekem sorolni ilyen növényeket?
2010. febr. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Perje, orgona, borostyán. :)


Vagy termelni is akarsz?

Mogyoró, málna, bodza. Azokhoz csak akkor kell hozzányúlni, amikor írtod őket mert elburjánzottak.

2010. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én olyanra gondoltam mint pl répa retek meg stb.:D De azért köszi;)
2010. febr. 12. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vethetsz pl. csemegekukoricát elég kétszer-háromszor megkapálni. Lehet retket is, de ha nem tudsz kimenni amikor érik, gyorsan fás lesz és dobhatod ki.
2010. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A málnát meg egész nyáron csak eszed és eszed. Jövőre meg újranő. :) Egy 3x5 méteres terület szép termést ad. :)
2010. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én zöldségfélékre gondoltam hogy igénytelen legyen vagyis ne keljen sokszor meglocsolni csak naponta 1x olyanokat írjatok már légyszives. A málna jó ötlet thx
2010. febr. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!