Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől fakul a májmohám?

Mitől fakul a májmohám?

Figyelt kérdés
Kb. 2napja vettem egy maréknyi májmohát és azt vettem észre, hogy apró kis darabok elkezdtek kifehéredni és lesüllyedni az aljára.
2010. jún. 13. 16:16
 1/4 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy sok apró különálló villácskából áll, szóval hogy nincsenek összenőve?
2010. jún. 13. 17:20
 2/4 kzs ***** válasza:

MIlyen növénytápot használsz, és milyen gyakorisággal?

Milyenek a víznek az értékei? (elsősorban a GH és a KH)

2010. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de kezdő vagyok, nem tudom hogyan kell mérni a vizértékeket. Növénytápot Sera Florena-t használok hetente 1x vizcserekor a megadott mennyiséget.
2010. jún. 15. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:

És az normális, hogy sok apró különálló villácskából áll, szóval hogy nincsenek összenőve?


Ez normális.Ilyen a növény. Van világítás? A májmoha erős megvilágítást igényel. Mire rögzítetted, és mivel? Ha damillal, akkor lehet, hogy túlságosan megszorítottad! :S

Ez a két ok jutott eszembe.


Húú, hol vetted? A fél Dunántúlt végig jártam, és sehol se találtam! Nem adnál belőle nekem is egy kicsit?

Nagyon megköszönném (400-600 ft-ért).

Vagy hol laksz?



Vagy egyáltalán meg vannak még?

2010. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!