Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit kell vegyek még?

Mit kell vegyek még?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 40l akváriumot szürövel és melegitövel. Sajnos nagyon kezdövagyok

2018. máj. 6. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tartanal? Halat, garnelat? Aljzat mindenkepp kell, vilagitas sem art, novenyek, ilyesmik :)
2018. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom olvasgass, akvaguru 'kezdőknek' fül alatt sok hasznos infó van.
2018. máj. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem is elsőként ismerkedj az akvarisztika alapjaival. Pár hét olvasgatás után az elképzeléseid is kialakulnak. Segíteni csak akkor tudunk majd ha az alap dolgokkal tisztában vagy. Az nem probléma ha kezdő vagy , mindenki így indult.:D Rengeteg infót találsz az akvarisztikáról, szóval jó tanulást és várunk vissza. Természetesen addig ne vegyél semmit amíg nem tudod, hogy mire van szükséged.
2018. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszöm a segìtséget
2018. máj. 6. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el a diszhal.info.hu-t és az akvaguru.hu-t, és ha már mindent tudsz, akkor állj neki shoppingolni! Addig semmiképp, mert úgy csak kmedvedet szegi a sok kudarc!


Amúgy fél évvel ezelőtt én is így kaptam a nyolcvan literesemet, csak ahhoz nem csak vízszűrő és vízmelegítő volt, hanem már berendezés is!

2018. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!