Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyiért adjam el az akvárium...

Mennyiért adjam el az akváriumomat? Ajándékba kaptam ezért nem tudom, hogy mennyit ér. Aki ért hozzá segítsen légyszi!

Figyelt kérdés

Összesen ennyi minden van:

-egy az akváriumhoz csináltatott szép, modern fiókos szekrény alul van hely egy másik aksinak is

-45 L-es aksi

-Tető és benne világítás (fénycső)

-Szűrő/levegőztető

-vízmelegítő (nem kikapcsolós, sima)

-6 db élő nővény (3 fajta)

-aljzat (kavics)

-dekoráció (világító torony + kagylók)

-hozzávetőlegesen 15 db hal (több féle: blacy molli, platti, valami harcsaféle, stb többnek nem tudom a nevét)

-akváriumi kellékek: halkifogó háló, metilin kék, növénytápsó, antiklór, algagátló, Crystall tabletta, 3 db halkaja.

Kb 8 hónapja van meg, de már nem akarok vele foglalkozni.


2010. jún. 15. 09:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50-60e
2010. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
50 ezer??? :O Az nagyon sok pénz. Biztos ennyit ér?
2010. jún. 15. 09:13
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az sok. De a bútor, ha szép állapotban van, sokat dob rajta. Nekem egy 70 literes van berendezve, növények, halak, dekoráció, automata fűtés, világítás, levegőszűrő, kavics, stb. Szintén eladó. :)
2010. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha elajándékoznád, ahogy te is kaptad?
2010. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Pont azért akarom eladni, mert most nagyon kéne a pénz:S Most lesz a kicsikém első szülinapja, állatkertbe vagy strandra szeretném őt elvinni ennek az árából.
2010. jún. 15. 09:20
 6/23 anonim ***** válasza:
A szekrénnyel együtt egy teljesen felszerelt aksi min.60 ezret ér!Nekem tekim van,de az 50l-es aksi,a teki,kavics,szűrő,lámpa,fűtő,műsziklák és műnövények,háttér és a kaják összesen kb.45 ezer volt.Neked van még szekrényed is,lámpád nincs,de van sok hal és sok kellék.Min.55-60 ezer!:)
2010. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Annyiért, amennyiért vetted újan, nem fogod tudni eladni. Próbáld meg, hirdesd meg, kívánom, legyen szerencséd! :)
2010. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Tényleg? Hmm nem is tudtam, hogy ilyen értékes :) Hát akkor én megelégednék 35 ezer Ft-tal is, abból már szép kis kirándulást tudnánk tartani... Így én is és a vevő is jól járnánk. :)
2010. jún. 15. 09:37
 9/23 A kérdező kommentje:
09:36! Köszi, kedves vagy. Igen, hirdetem. Fent vagy a tesz-veszen 1 Ft-os aukción, remélem lesz vevő rá:)
2010. jún. 15. 09:39
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha ugye kb.60 ezret ér,és tényleg jó állapotban van,akkor 40 ezret is kérhetsz érte:)
2010. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!