Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segitetek elnevezni a 2...

Segitetek elnevezni a 2 nosteny bettam?

Figyelt kérdés

3 nosteny bettam van kozosben, az egyik kek [link]

es Bird-nek hivjak. A masik ketto: [link]


[link]


2018. máj. 28. 23:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Inkább arra lennék kíváncsi hány literben meg hogyan tartod őket...
2018. máj. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a rendes valaszokat. Meg gondolkodom.. Inkabb nem neveznem oket ferfiak utan ha mar nostenyek! Miert erdekel, hogy hogyan tartom oket? Szeretnel haszjos tanacsot tolem a haltartassal kapcsolatban?
2018. máj. 29. 08:27
 13/32 A kérdező kommentje:
*hasznos
2018. máj. 29. 08:28
 14/32 anonim ***** válasza:
81%
Csak kíváncsiságból, a tanácsot megszerzem a szakirodalomból és a profi akvaristáktól ha kéne, csak a betta egy sűrűn rosszul tartott hal és érdekel hogy milyen a helyük ha ez a legnagyobb gond hogy hogyan nevezd el őket. Talán titok?
2018. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem titok, de nem is mondanam el ha nem banod. Csak azert nem, mert vannak emberek, akiknek egyszeruen semmi nem jo, unatkoznak, es kulonosebb tudas nelkul is belekotnek mindenbe. A halaim jol vannak tartva, a nostenyek ugyan altalaban nem jonnek ki jol egymassal de mint irtam, egyutt tartom oket es olyanok, mint a kisangyalok!
2018. máj. 29. 15:40
 16/32 A kérdező kommentje:
4 felnott bettam van osszesen + az ivadek.
2018. máj. 29. 15:41
 17/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem kéne közös akváriumban tartani mert ivarérés után leölik egymást...
2018. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%

Na ebből látszik hogy biztos hogy nem megfelelő a helyük hogy nem írod le. :) Különben mibe telne megírni hogy "igen, 90 literben vannak a nőstények fedett szűrt áramlás nélküli akváriumban és egy 40-50 literesben a hím egyedül".

Ehelyett gondolom be vannak zsúfolva mind a 40 literbe.

2018. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Youtubeon is találsz videókat együtt tartott nôsteny bettákról, "betta sorority tank" cim alatt. Látod, ilyen válaszok és kötekedések miatt nem fogok semmit részletezni. Amúgy még csak meg sem próbáltál a kédesemre válaszolni, hanem rögtön támadtál. Egyáltalán nem tartozom magyarázattal neked.
2018. máj. 31. 02:11
 20/32 anonim ***** válasza:
62%

youtubon találtam videót emberölésről, akasztásról

ezeket nem próbálod ki? :D

2018. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!