Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segitetek elnevezni a 2...

Segitetek elnevezni a 2 nosteny bettam?

Figyelt kérdés

3 nosteny bettam van kozosben, az egyik kek [link]

es Bird-nek hivjak. A masik ketto: [link]


[link]


2018. máj. 28. 23:50
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
A kerdesemre, hogy milyen neveket adjak a halaimnak ezt irtad: "Inkább arra lennék kíváncsi hány literben meg hogyan tartod őket...". Az epito kritikat elfogadom, de a felelossegre vonast, az eloiteletet, a kioktatast elbol elutasitom. Tudod, hogy itt barmit mondhat az ember, mondhatnam azt is, hogy egy gombakvariumban vannak de rendszeres vizcserevel, de azt is, hogy 120 literben 8 fajta novennyel, hogy 3 fele egyenkent 3.000 forint erteku kajaval etetem oket, az aljzat pedig valojaban swarowsky kristaly a halaim pedig egyenesen Thailandbol lettek hozatva.. Kitalalhatnek igazabol barmit es megfelelo lenne, mert sokat informalodtam a bettatartasrol igy ha le is irom ide hogyan tartom oket, akar igaz sem kell legyen.
2018. máj. 31. 20:36
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem egyébként mire fel ez az egész arrogancia. Ez az oldal a kérdésekről és válaszokról szól, veled pedig nem igazán lehet dűlőre jutni. Mindegy, akkor a kérdésedre válaszolva nevezd el őket julisnak meg marisnak aztán az lesz a fontos számukra hogyan hívtad őket nem az hogy hogyan tartottad...
2018. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!