Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segitetek elnevezni a 2...

Segitetek elnevezni a 2 nosteny bettam?

Figyelt kérdés

3 nosteny bettam van kozosben, az egyik kek [link]

es Bird-nek hivjak. A masik ketto: [link]


[link]


2018. máj. 28. 23:50
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de van egyaltalan fogalmad arrol, hogy milyen hulyeseget mondtal most?
2018. máj. 31. 11:13
 22/32 anonim ***** válasza:
61%

neked van fogalmad, hogy a youtubra hivatkoztál mint hiteles forrás az mekkora böszmeség? :D

az enyém eltörpül mellette.

kábé minden idióta világtalan debil feltölthet.

az általam, tartott trophezsokat 400 litertől lehet tartani minimum 20 egyedből álló csoportból, youtubon volt 54 literbe tartott 4-6 példány, nem sokkal lehetett telepítés után de már az egyik félholtra volt tépve... erről ennyit...

2018. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
67%

lehet néha nem túl kedves a stílusom, de ivarérés után benne van, h arra mész haza ,h az egyik nőstény ki lesz filézve, sokszor vehemensebbek mint a hímek.

ha nekem nem hiszel lépj be facebookon bármelyik fórumra, van sztem bettás is, és ott kérd ki az emberek véleményét. remélem így megfelelt... :)

2018. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
65%

és tényleg durva a példa amit felhoztam :DD

de a szétvert kinyírt halnak legalább olyan durva lesz...

2018. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem akarlak megserteni vagy barmi, de nem ertem azt, hogy miert adsz hitelt a facebooknak, amig a youtubeot egy f.snak tartod amin csak hulyeseg van, holott mindketto internetforras, ugyanolyan emberek jarnak egyiken is masikon is. Vannak olyan youtube channelek, ahol hozzaertok valaszolnak kerdesekre, vagy adnak tanacsot. Mukodhet a betta sosority, de benne van a pakliban, hogy valamelyik paros a kozossegbol nem fogadja el egymast, akkor kell kozbelepni. Nalam elfogadtak egymast. Valoszinunek tartom azt is, hogy ivarerettek, mint irtam is, szaporulat is van.
2018. máj. 31. 13:05
 26/32 A kérdező kommentje:
Persze nem csak szakertok vannak, de vannak ott is bettakedvelok akik sok tapasztalattal rendelkeznek, a channelukhoz sok feliratkozo csatlakozott (tobb szazezer), tapasztatokat, tudast lehet ezeken megosztani, hozzaszolni a videokhoz, kerdeseket feltenni..
2018. máj. 31. 13:14
 27/32 anonim ***** válasza:
67%

engem megsérteni... ugyan...

az fb-re is írhat bárki de ott van kontroll, a hülyéket leoltják, kidobják, youtubon bárki hozhat létre csatornát nulla ellenőrzés mellett, esetleg a dislike -ok számából láthatod, h lehet gázok vannak.

2018. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
49%
tegnap is írt egy tag, aki 240 literbe tartott 2 hímet, le lett oltva,majd az admin kidobta. :D
2018. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Eleg jol meg tudom itelni, hogy az adott info jo vagy nem jo, magam nezek utana ha kell. Jok az ilyen csoportok, de reszben nem is, mert hihetetlen miket tudnak az emberek osszehordani, meg az a sok szocsata butasagok korul, raadasul a temahoz igazabol nem ertok szaja a legnagyobb.. Egy ido utan rajottem, nekem ilyenekre nincs idom, sem energiam, tavol maradok inkabb es a magam dolgaval torodom. Amit masoktol is elvarok.
2018. máj. 31. 18:10
 30/32 anonim ***** válasza:
Engem leoltottál hogy megkérdeztem a tartási körülményeket. Nem tagadom hogy működhet a betta sorority tank, de csak bizonyos körülmények között, amikről te nem írtál. Nyilván nem ötven literben. Ha olyan biztos vagy magadban hogy neked ez jó és jól működik miért nem írod le hogy "figyi 120 literben vannak, csak betták egy dúsan növényesített jól szűrt akváriumban, semmi gond". Nem mered leírni hogy túl kicsi az akvárium vagy mivan? Normálisan kérdeztem, abból a célból hogyha kiderülne hogy túl kicsi az akvárium lehessen javasolni egy nagyobb vételét. Tudod hányan élnek abban a hitben hogy jó az amit csinálnak? Elég csak egy mai kérdést nézni hogy 60 literbe berakott a tag két vitorlást egy aranyhalat meg egy ancit...
2018. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!