Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halfajta az ideális...

Milyen halfajta az ideális számomra?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamilyen halat. Nincsen semmi modern akvárimunk. van olyan hal, amit nekem olyan oxigént adó akváriumban tartani?

Bocsánat, nem nagyon tudom a szakszavakat:)


2010. jún. 15. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
harcsa
2010. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
kössz:D
2010. jún. 15. 20:30
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

A neonhal az eléggé igénytelen ilyen téren, nekem is vannak már rég óta, pedig az elsö akváriumom(semmi extra).

2010. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Hát azért itt vitatkozhatunk! Minden állatnek vannak bizonyos igényei amiket be kell tartani. A vízbe kell levegőztető mert a halaknak szükségük van oxigénre plusz a kaja maradék és ürülék gyorsabban tisztul nem ülepszik le kezd rothadni, bomlani és így mérgezni a halakat. Amúgy ami igazán igénytelen ilyen téren az a betta vagy másnéven sziámi harcoshal. Azok pocsolyákban is elélnek. De inkább törekedj egy igényes akvárium berendezésére. Mivel az állat se szenved és a szobát is feldobja.
2010. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos a levegőztető? Azt azért nem akarom, hogy mszenvedjenek az állatok, de épp azért gondoltam a halra, mert hát azokkal nem kell olyan sok időt tölteni, meg hát lakásban is lakom, és persze nem olyan költségesek.
2010. jún. 16. 08:30
 6/22 anonim ***** válasza:

Itt van egy csomó halfajról írva: [link]

Azért nem írom,hogy milyen fajtát,mert minden állatnak,még ha nem is sok,de vannak igényei.Keress egy olyat,ami tetszik neked,és biztosítani tudod neki azt,amire szüksége van:)

2010. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezt különösen ajánlom: [link]
2010. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jún. 16. 11:49
 9/22 anonim válasza:
Ha olyan állatot akarsz aminek nincsenek nagy igényei akkor vegyél egy madárpókot. Jobbformán semmi nem kell neki:) Egy doboz, talaj kis víz és ennyi. Ja meg hetente 1 tücsök vagy csótány kb.
2010. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én a guppit ajánlom.Nekem is az van,nemkell neki sok minden sima csap vízben is elvan.Nem minden halnak kell levegőztető de pl. egy vitorláshalnak úgytudom kell(mégha csak 1db is van!),mondjuk a guppinak csak 3 vagy fellette lévő számban kell.Ha pedig jól tudom a neonhalnak egyáltalán nem kell(ez nem biztos)
2010. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!