Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a halammal?

Mi lehet a halammal?

Figyelt kérdés
Guppim elvileg terhes volt,nagy hassal,meg is ellett,de sárga gyöngyszerű valamit abból 7-et de nem hasonlít kishalra,nem is ürülék,kínlódott vele 1 órát.Zselészerű valami hozzáértem szétment,fogásra se kishal,mi lehet ez?Visszarakhatom a többihez vagy valami baja van?
2010. jún. 15. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Szerintem várni kell a következöre...

Én ilyenkor sosem zavarom öket, nem nyúlok be az akváriumba széjjelbarmolni az ikrákat vagy a kicsiket megijeszteni!

Már bocs! De ez nem értem, hogyan jut eszedbe, hogy széjjel nyomkodjad..van neked szived?!!!!-szereted a halaidat?!!!

2010. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem mi az,nem hal.Csak felemeltem és szétment a guppi elevenszülő.Vannak kishalak is a másiknál,tudom,hogy néz ki egy kishal.Ez a sárga izé nem lehet ikra ha elevenszülő.
2010. jún. 15. 21:32
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy egy korai ellésről van szó,valami megzavarta, vagy csak fiatal volt még.Az a trutyi valószínűleg a terméketlen, vagy elhalt ikra volt.Szerencse ,hogy kijött belőle, mert a halálát is okozhatná, ha nem szívódik fel.Az is lehet, hogy már a kifejlődött kishalak haltak meg valamiért és bomlásnak indultak az anyában.Mindenképp jó, hogy kijött belőle.Teremts stresszmentes, optimális körülményeket és a következők már biztosan életképesek lesznek.Még valami szóba jöhet, az, hogy nem volt terhes, csak bélhurutos.Ezt is figyelembe véve, adj egy kis vitamint neki pl SERA Fhistamin.
2010. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már elpusztult szegényke.
2010. jún. 17. 14:07
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Sajnálom.
2010. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!