Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma vettem egy csigaevő csigát...

Ma vettem egy csigaevő csigát (Anentome helena) az akváriumba, ami körbe járta az egészet, majd bele fúrta magát a talajba. Ez nála normális? Vagy valami gond van?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Éli az életét, ne zavard. Normális.
2018. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bamboocha466 ***** válasza:

Ez normális, nálam az első 5 napban elö sem jöttek.

Viszont szeretnek csapatban vadászni, nálam mindig legalább ketten esznek egy csigát. Ajánlom, hogy szerezz még be 3-4 darabot.

2018. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem csak egy darab van, mert az üzletben ez volt az utolsó, ha így marad egy darabig nem lesz jó neki? enni sem fog?
2018. aug. 18. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is van hogy napokra eltűnnek. Három van, mert annyi volt a boltban, de egyébként egyedül is elvan, viszont ha van lehetőséged szerezz be még párat. Az enyémek több mint fél éve vannak meg, és az utóbbi hónapban kezdtem 1-2 mm-es kiscsigákat találni az aljzatból olykor kikandikálva. De nem olyanok mint a csigák általában, itt van külön hím és nőstény egyed és egyesével kis zsákokban raknak petéket.
2018. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bamboocha466 ***** válasza:

Elvan egy ideig.

Az egyik ismerősömnek adtam kettöt, de az egyik elpusztult, így most nála is egyedül van. Ettől függetlenül eszik és pásztázza az akváriumot.

De azért jobb, ha többen vannak.

2018. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 19. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!