Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet úgy rákot tartani hogy...

Lehet úgy rákot tartani hogy hétköznap nem tudom etetni?

Figyelt kérdés
Automata haletetővel meg lehetne oldani hogy hétköznap abból kapjon kaját?
2018. szept. 20. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%
Úgy tudom a kubai kék rák beszerezhetetlen, a kaliforniai kék változatát árulják annak.
2018. szept. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Salx Narval ***** válasza:
Jól mondja az utolsó hozzászóló ezek csak kék színváltozatok. Számukra külön akvárium kell, nem tanácsos társas akváriumban tartani. A növényzet úszó és lebegő legyen lehetőleg mert a szálasakat kicsípik és néha meg is eszik. Szerintem ha van olyan növényzet amit nem tud tönkretenni pl tüskéshínár vagy mohák, esetleg etetési céllal betett élő növényzet akkor nem gond ha napi szinten nincs ellátva élő eleséggel ill tablettával. Igénylik a változatos zöldet de állati eredetű kaja is kell. Én sem ajánlom az önetetőt inkább a fent említett élő növényzetet biztosítsd persze meg kell találni azt amit nem csak szétszed hanem eszi is.:D Általában a forrázott zöldségeket elfogadja és ha nem adsz túl sokat 2 napig szerintem bent maradhat az amit eszeget. Tény, hogy mielőtt magára hagyod érdemes megismerni az állatod természetét, kedvenc kajáit, az elfogyasztott mennyiséget és aszerint adagolni. Nagy biztosíték ha van élő növényzet amit bármikor elérhet és nem rohad a vízben. Nem célszerű túl kicsi helyen tartani és feltétlenül szűrni kell a vizet. A részleges vízcserét érdemes a távozásod előtt megcsinálni és ha megjöttél ismét ezzel kezdeni. Szóval szerintem megoldható ez a probléma egy kis odafigyeléssel.
2018. szept. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Salx Narval ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy kellenek barlangok, nem ártanak a gyökerek sem és fedni kell az akváriumot.
2018. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!