Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 110 literes akváriumom van....

110 literes akváriumom van. Milyen díszhalakat érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Én olyan halakat keresek, mint például a barátságos, nem eszi meg a másikat, el vannak együtt. Kb. 15-20 hal egyenlőre elég szerintem. Én arra gondoltam, hogy neonhalakat kéne, de belőlük legalább 6-8at kell venni, mert rajban úsznak.. Most egyenlőre eltelt a 3 hét a berendezkedés óta, de már szerintem most már jöhetnek a halak. Milyen halakat érdemes elsősorban betelepíteni?

2018. szept. 26. 15:37
1 2 3
 21/23 Skid05 ***** válasza:
Minden idők egyik legvérszomjasabb ragadozója, a katicabogár, ki ne maradjon már a disputából, mégis csak meglepő gyakorisággal rendez vérfürdőket levéltetű-kolóniákban…a saját fejlettségi szintjén…már gyerek…akarom mondani lárvakorban. Hozzá képest a neonhal is Teréz anya.
2018. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
katicák hát persze, még a gyomrom is beleremeg pedig nem vagyok levéltetű. És hányat lehet tenni neonhalak mellé 110 literben?
2018. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Skid05 ***** válasza:
Annyi biztos, egy katica kontra neonhal csörtében nem mernék a végkimenetelre fogadni…echte szilaj fenevad mindkettő…
2018. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!