Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ecsetalga gömbmohán?

Ecsetalga gömbmohán?

Figyelt kérdés
Hogy távolíthatnám el? Próbáltam vödör vízben óvatosan tépkedni, de mivel nem igazán látom, hogy pontosan hol van, maradt rajta. Rárakódott a dekorra is, ahhoz forraltam vizet, majd szépen leöntögettem vele, gondoltam, akkora tűréshatára csak nincs, besárgult, és tünedezik el szép lassan, viszont a gömbmohára ezt nyilván inkább nem alkalmaznám.
2018. nov. 12. 11:13
 1/4 Skid05 ***** válasza:
Carbót (folyékony szénforrás) vízzel hígítva 1:2 arányban megpróbálhatod leégetni, közvetlenül rányomva egy fecskendővel a gömbalgádra. Hosszabb távon meg az alga forrását kell megtalálni, mert hiába pusztítod visszajön.
2018. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönet, az akváriumban elvégezhetem ezt, miközben a halak ott vannak, vagy vegyem ki, a művelet után öblítsem le, majd rakjam vissza?
2018. nov. 12. 13:28
 3/4 Bamboocha466 ***** válasza:
Elvegezheted az akváriumban.
2018. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Skid05 ***** válasza:
Ha bent csinálod akkor a szűrőt állítsd le pár percre, hogy legyen ideje hatni.
2018. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!