Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit használtatok a halaitoknál...

Mit használtatok a halaitoknál darakórra?

Figyelt kérdés

Olvastam a malachitzöldet.van annak valami más neve?kb.mennyibe kerülhet,és milyen kiszerelésben van?

vagy ti valami mást használtatok?


2010. jún. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sera Costapurt használtam, megis gyógyultak!
2010. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudnivalók darakórról (kezelés a második részben):


[link]


[link]

2010. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt javasolta kereskedésben egy neves tenyésztő, hogy semmiképpen ne kezeljem malachitzölddel. A Sera costapurt ajánlotta (1770 Ft volt, ez a legkisebb, de ez is 800 literre van...). Mikor felbontottam, láttam hogy van benne malatchitzöld, + még 2 anyag, nem tudom, hogy így tényleg jobb-e, vagy átvert, de tény, hogy minden halam túlélte, az ivadékok, algaevők és még a csigák is. Jó még a kezelés mellé, ha megemeled a víz hőfokát és lesötétíted az akváriumot, valamint jódmentes sót is használhatsz, fertőtlenítő hatású, segít legyőzni a kórokozókat. 1 evőkanál mehet 10 literre, bár én csak a felét mertem belerakni, de kár nem származott belőle. (1 hónapja volt kb, azóta is minden jól van.)
2010. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sera Costapur, Parakill, Parakill Turbo
2010. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Sajna malachitzöldet tudtunk csak szerezni.9 halam bánta:(.

54 l-es az akváriumom,tegnap beletettem 1 egésszel.Ma kéne a 2.ampulla felét.Lehet,h buta a kérdésem,de beletegyem?Vagy nem lesz baj,ha ma másféle gyógyszert kapnak?

2010. jún. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!