Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek hány halat leget...

Szerintetek hány halat leget rakni egy 105l es aquariumba?

Figyelt kérdés
Fajta: leddy 75

2018. dec. 9. 08:57
1 2
 11/12 Bamboocha466 ***** válasza:

Igen kettő szűrőt tartok benne, igy ha eggyel valami baj lenne, meg mindig ott a masik (mar többször nagy hasznat vettem), [ na meg en torotten kaptam egy szettet, es a meg menthető dolgokat -lampa, futo, teto, szuro- ingyen negtarthattam].


Ha naicaridina garnelakat szeretnel tartani, akkor pl a neonhalak mar veszelyesek rajuk nezve.


Kis, es naicaridina garnelabarat halak kozul ajanlom a torpe szivoharcsat (legalabb 6 db), az endler guppikat (minimum 6, lehetoleg csak himeket).

2018. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bamboocha466 ***** válasza:

,,Pedig elvileg azt irják hogy ez akár 150l-ig is jo"


Jobb inkabb a szurot kicsit túlméretezni.


Az aquarel szurot, amit talaltal szemelyesen nem ismerem, de tedd el jol a garanciara jogosito blokkot, nekem nincs jo tapasztalatom az aquarellel kapcsolatban.

2018. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!