Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik/milyen emberre lehet...

Melyik/milyen emberre lehet azt mondani, hogy ő egy igazi akvarista? Én az vagyok? És te?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hol kezdődik az "akvaritizmus". Jobban mondva, hogy ki az igazi akvarista.

Én csak hobbi szinten foglalkozok az akvarisztikával, de engem nagyon érdekel. Hogy mit lehet hobbi alatt érteni? Úgyan úgy takarítóm az akvát, etetem a halakat és természetesen gyönyörködök bennük.


De nem hiszem hogy én igazi akvarista vagyok, még akkor sem hogy hobbi szinten érték az akvarisztikához.



2019. jan. 20. 19:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is, az akvárium a természetből kiszakítottak kis részletecske, ami számomra elképesztő. Meg ha beleéljük magunkat, akkor olyan mint ha pl. :ott lennék Afrikába, a Tanganyika-tóban.

Meg szerintem valahol felelősségre is tanít, mert a halak azok ugye igazi élőlények.

De ez akkor is elképesztő. Így legalább megtudhatom, hogy hogy néz ki az a környék nagyjából, ahonnan a halaim származnak.

2019. jan. 21. 16:46
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha leírod az akváriumod paramétereit megmondom H az vagy e 😆
2019. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!