Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kifejlett kék díszcsík...

A kifejlett kék díszcsík levadássza a guppikat, kis garnélákat?

Figyelt kérdés

Van egy 150 literes nagy akváriumom lassan 20 éve, sok növénnyel. Térelválasztóként funkcionál a konyha és az előszoba között, jól néz ki a sok zöld. Évek óta guppik vannak csak benne, ill. 1-2 éve telepítettem bele kis garnélákat. Na most a garnélák révén lettem arra figyelmes, hogy nekik el kellett volna szaporodjanak (vagy legalább meg kellett volna nőjenek), de ehelyett eltűntek. Itt kezdtem el gondolkozni: a guppik sem szaporodnak túl - miért? (Vagy egy 50 literes akváriumom is, ott sokkal nagyobb néha a "népsűrűség".) Pár éve csigával fertőzött növényt kaptam, ezért vettem egy kis botia modesta-t, aki azóta jó arasznyira nőtt.

Szerintetek ő tizedelheti az állományt?



#kék díszcsík #botia modesta
2019. jan. 29. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nalam se a.leoptimalisabb a feltételek. Tropheusokkal vannak, 70% ban növényi kaját kapnak, de igénylik is valamennyire. Hajlamosak a hizasra, hát nálam tuti nem fognak.
2019. jan. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Salx Narval ***** válasza:
Hát igen, az ivadék és a növendék kori hiányosságok utólag nem, vagy csak részben korrigálhatóak. Köszönöm a választ.
2019. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!