Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Artemia adagolása?

Artemia adagolása?

Figyelt kérdés

Még régen kaptam 18 grammos sera artemia mix csomagot, és mivel pár hónap múlva lejár gondoltam, kipróbálom mielőtt elfelejtődik, 500 milibe beleszórtam a csomag tartalmát ahogy javasolták, de a neten nem találtam meg azt a fontos részletet, hogy hogy fogom kivenni őket?

Guppiknak menne, de ez a mix sós keverék, így gondolom, nem önthetem csakúgy be az 50 literes akváriumba az egészet úgy ahogy van miután kikelt pár (nem számítok sokra, ha egyáltalán kikel egy is, sima állóvízben vannak egy tálban, olvastam, hogy mozgatni kéne, de nem tudtam megoldani).

Tehát ha lesz eredménye miképp halászhatom ki őket?


(ismétlem, nagyon nem volt még dolgom ilyesmivel, sem élő eleséggel, így fogalmam sincs ezekről)


A válaszokért előre is köszönet :)


2019. febr. 13. 14:58
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
2019. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg az még segíthet, hogy a sötétből igyekeznek a fényre menni, vagyis ha letakarod a tartóedényt egy pici rés kivételével ott összegyűlnek és könnyen kipecázhatóak, vagy a tetszés szerinti irányba terelhetőek.
2019. febr. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!