Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek meg vegyem?

Szerintetek meg vegyem?

Figyelt kérdés

Szerintetek megvegyem ezt az akváriumot?

25ezer forint körül van(huszon valamennyi)

Teljesen felvan szerelve megvan világítva levegőztető satöbbi elég "modernül" néz ki és szép.

Csak annyit kérdeznék hogy megérie vagy inkább saját magamtól rakjak össze eggyet ami jobb?(erősen kétlem hát de...)Amugy 55liter.

Bocsi hogy csak "körülöket" irok de pontossan nem emlékszem rá


2010. júl. 1. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!Nem sűrűn használok MSN-t és "szkájpom" nincs,viszont ha gondolod fórumon beszélgethetünk.Van egy fórumom a honlapomon, hozzászólásokon keresztül beszélgethetünk,esetleg külön részt is tudok csinálni amit csak te és én látunk.Napi kb 10x megnézem:D de ha tudom hogy írsz akár többször is szóval ha így megfelel akkor itt írhatsz.Kapok értesítőt ha írsz és akkor megbeszéljük hogy akkor csináljak e külön részt.

[link]

Nyugottan írhatsz csak az első írásban arra kérlek hogy jelöld hoy te vagy az,és állandó nevet használj,hogy tudjam hogy te vagy:).Még visszanézek ide is,szóval ha nem felel meg akkor kitalálunk valamit.Amugy más is írhat ide nyugodtan.SZiasztok Lucky

2010. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Lucky!


Arra szeretnélek kérni, hogy vedd fel velem e-mailben a kapcsolatot itt, vagy keress meg privát üzenet formájában a [link] weboldalon. Van 1-2 tartalom az oldaladon, ami egyrészről jogvédett (magyarul a mienk), másrészről van jópár dolog, ami marhaság.


Félreértés ne essék, felőlem kinn lehetnek forrásmegjelöléssel a fent említett dolgok, de előtte beszéljünk róla....


Légyszives keress meg.


Sasa voltam, a [link] adminisztrátora

2010. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet.Remélem megkaptad!Lucky
2010. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha az emailemre irtál akkor nem de az oldaladon szívesen leírom.
2010. júl. 3. 19:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Te,én nem kaptam tőled mailt.xD írd meg mégegyszer légyszi. diyhal@citromail.hu
2010. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!