Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshal és anci mellé...

Vitorláshal és anci mellé milyen halat ajánlotok?

Figyelt kérdés
240 literben van 5 vitorláshal és 3 anci. Milyen halat ajánlotok még mellé? Nincs semmi megkötés, mert még semmi ötletem sincs.
2019. febr. 22. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
15db vörösneont
2019. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Már így is túlnépesített.
2019. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
El ne találd már, hogy 3 ancival és 5 vitorlással 240 liter túl van telepítve. Akkor mit kellene benne tartanom? 1db bettát? Vagy annak is kicsi.
2019. febr. 22. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már túlnépesített???


Nekem a vitorlásoknak nagyon jó párosítása a neon, a természetes élőhelyen is együtt élnek, szóval azt el tudnám képzelni én is.

2019. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A neonhalakon én is gondolkodtam, de sok embertől hallottam, hogy a vitorlások felnőtt korukban szeretnek belőlük csemegézni, ezért gondolkodom más lehetőségen.
2019. febr. 22. 19:21
 6/9 Skid05 ***** válasza:
Petitella, Hemigrammus bleheri, Puntius titteya, Hemigrammus ocellifer, Hyphessobrycon rosaceus, Hyphessobrycon eques, Corydoras
2019. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Mehetnek páncélosok az aljára, és én is ajánlanám a raj vörös neot. Más tényleg nem nagyon kellene de a neonok helyett más nem túl nagyra növő rajhal is mehet ha nem tetszenének. Illenek ide a baltahasúak és egyéb dél-amerikai pontylazacok is.
2019. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kolbász2 ***** válasza:
0%
cápa illetve delfin néhány esetben egy kisseb méretű bálna
2019. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neonhal, nem eszik meg, nálam 300 lityibe vannak 2 éves vitorlások, 2 db párba, 10 kék neonhal és 10 fekete neonhal. Jól megvannak, már mind3 faj szaporodott is tavaly már.
2019. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!