Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cherry garnikat mivel...

Red cherry garnikat mivel etetitek?

Figyelt kérdés
Eddig a halak maradékát (lemezes, tablettás halkaja) plussz spirulina tablettát ettek, de szeretném változatosabbá tenni az étrendjüket.
2019. márc. 8. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Van kimondottan garnéláknak való eleség is mint pl a JBL Novo Prawn, vagy a Sera Shrimps Naruarl, ezekből inkább az előbbit ajánlom, mert a Sera kicsit szétázós, a JBL-t nálam jobban szeretik. De ezeken kívül pármilyen sülyedős algás kaját megesznek. Amiket még szoknak kapni jelenleg nálam: Tetra Wafer mix, Sera Wels-Chips, illetve fagyasztott spenótot is szoktam adni neki, egy csipesszel leszújozva. Van még spirulina tablettám is, de azt annyira nem is eszik, meg sok szemét marad utána.
2019. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Wels chips nekem is van megmaradva, az anci ette, de amióta nincs, nem eszi semmi, csak porosodik. Nem is gondoltam, hogy az rc-nek adjam.

A spenót sima bolti fagyasztott spenót?

Úgy fagyosan adod nekik oda vagy kiolvasztod? Más zöldség is mehet? Pl. sárgarépa?

2019. márc. 8. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Spenótból simán a fagyasztottat adom nekik. Letörök belőle egy nagyobb darabot, ami a csipeszem szárai közé szorul, ezzel némiképp le is súlyozom, és úgy teszem be az akváriumba. Garnélák mellett az Ottóim is szeretik
2019. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!