Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés
dbalintj nevű felhasználó kérdése:

Pézsmateknőssel milyen vízi állatot érdemes együtt tartani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: teknősbéka, hal, akvarisztika

márc. 15. 22:14  Privát üzenet  

A válaszok
Pézsmateknős. Más állatok felé sajnos agresszívan léphet fel.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 15. 22:39 Privát üzenet
kzs nevű felhasználó válasza:

Leginkább semmivel se. Halakkal pláne hogy nem társítható (én nagyobb testű halakat se tennék hozzá).

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 16. 00:38 Privát üzenet
Ahogyan írták, semmilyet. Esetleg nyáron ha fogsz hálóval 1-2centis élő halakat, azokat berakhatod hozzá, és akkor kicsit tud vadászni :). Én régen mikor guppikat tenyésztgettem, és volt egy 3-4 centis ékszerteknősöm, akkor pár guppit beraktam hozzá. Egyszer-egyszer vadászott, de általában nem, mert napi szinten etettem.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 17. 10:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet-e egy Hullámos papagájt és egy Nimfa papagájt együtt tartani? Milyen kalitkát és játékokat érdemes nekik venni?
Csikót érdemes venni? Vagy csak felnőtt lovat? (Egy nagy kertes házban lakok, kb.5000 négyzetméteres a kert a házzal együtt. )
Afrikai sügéreket lehet együtt tartani törpe tarisznyarákkal vagy ha nem akkor mégis milyen rákkal érdemes? Vagy ez lehetséges? Tudom érdekesen hangzik de állatkereskedésben is...
Különböző fajtájú, természetű kutyákat mennyire érdemes együtt tartani?
Márnákkal, milyen halakt érdemes együtt tartani?
Malabári illetve gyöngydániót érdemes ugy venni hogy csak lányokat sok zeb. dánióm van fiu ők együtt leivnak majd?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!