Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek megéri? 112...

Szerintetek megéri? 112 literes akvárium, mindennel együtt:

Figyelt kérdés

Világítás, szűrű, vízmelegítő, homok, kő, növények...

Halak: 5 pleco (10-20cm), 4 vitorláshal (10-20cm), 1 naphal, 1 szumi, a többire most nem emlékszek :D

55 ezer ft


2010. júl. 4. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Ha külön te vennél meg mindent, akkor is ez körül van sztem.
2010. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván azért így van mert használt.Én nem venném meg. Mindennel felszerelt ÚJ akváriumot vehetsz már elég olcsón(112lit.) és a neked tetsző növények talaj és állatok kerülnének bele.Nem azért de aki összeválogatta nem annyira a halak igényeit vette figyelembe.a vitorlásokból elég lenne 2 a plekkóbol ugyan csak. az az egy naphal sem értem hogy hogy került oda,a szumik nyílván kipusztultak.Szóval én a helyedben egy újat vennék.
2010. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindenből használtat veszek, van egy 75 literes akváriumom, 10 ezer forint körüli összeget fizettem érte szűrővel együtt. Világítást én csináltam 5 ezer forintból.
2010. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
112 szettet lwhwt venni 24e alatt. Nem valószínű, hogy a homok + halak + növények 30e Ft értéket képviselnek.
2010. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. júl. 5. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis megoldottam.Kijött annyiból.
2010. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!