Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nőstény betta bántja az...

Nőstény betta bántja az üvegre tapadó halakat?

Figyelt kérdés
Van egy ~100 és egy 30 literes aksim. A 100 literesben vannak garnélák, és tányérhasú algaevők. Arra gondoltam, hogy a garnélákat átrakom a 30 literbe, de az algaevőnek kicsi a 30 liter, a bettának meg szintén, ezért arra gondoltam, hogy hátha elférnek együtt

2019. ápr. 4. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasznos lenne valami latin név, mert így el lehet nevezni egy pár halat magyarul, tudni kéne konkrétan melyik halra gondolsz.

Mert pl ha arra amire én, akkor annak sokkal hidegebb víz kell mint a bettának. Az a betta vizében megfő.

2019. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondoltam. Még szerintem ez a hőmérséklet is túlzás, inkább mindkét értékből visszább vennék 3 fokot. A bettának meg 26 az alja.

2019. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh valóban, a vízhő nem fér össze, akkor mégis a 30 literben lesz a betta
2019. ápr. 4. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!