Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért habzik a víz?

Miért habzik a víz?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk egy akváriumot. Átmostam a kavicsokat mindent úgy csináltam ahogy az eladó mondta. Halak még nincsenek benne hogy beálljon a víz stb.mire jönnek. A növények is müanyagok. A szürő folyamatosan megy. A víz 25fokos. Mi lehet a baj?
2019. ápr. 25. 06:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad le a lényeget: használtál-e valamilyen detergenst (habzást előidéző szert)a mosásnál, mert a maradványai okozhatnak ilyet.
2019. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak sima kézmeleg csapvízzel mostam le mindent. Bio start cseppet is tettem a vízbe. Az csinálhat habot?
2019. ápr. 25. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
ja
2019. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert a DARPA tudatmódosító szereket kever a lakossági vízbe, hogy ezzel befolyásolja a kormány (akik megbízták őket) az emberek gondolkodását.
2019. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.válaszoló. És ezzel tudok valamit tenni? Nem szeretném ha a gyerekem halai is bolondok lennének ha ide kerülnek. Elég az ha már mi azok vagyunk
2019. ápr. 25. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel a dolog, akkor vegyél egy RO szűrőt, és magad tedd bele az ásványi anyagokat
2019. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tegnap vettünk egy akváriumot...Mi lehet a baj?"


Ezzel meg is válaszoltad. Nincs itt semmi baj, az van, hogy tegnap vettétek. :)

Az ugye megvan, hogy 3 hét üresjárat kell? Na- hát az pont ilyenek miatt kell. Dobj a vízbe egy fél kocka fagyasztott halkaját, hagy rohadjon benne, aztán 3 hét múlva jöhet az első adag hal. Lépcsőzetesen betelepítve.


" úgy csináltam ahogy az eladó mondta. "


Ez így mondjuk a legfélelmetesebb mondat az akvarisztikában, mert az igaz, hogy a az eladók nem csak mindenhez értenek, hanem mindenhez IS, csak az akvarisztika képez kivételt. Ahhoz az egyhez tök hülyék. Szóval ha nagy melléfogást nem akarsz, akkor még a halak előtt kihasználod ezt a 3 hetet arra, hogy olvasgass egy kis szakirodalmat.

2019. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bamboocha466 ***** válasza:
Legfontosabb lenne a müanyag növenyeket élöre cserélni.
2019. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!