Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bettám folyton a levegőztető...

A bettám folyton a levegőztető mellett lévő élő növényre úszik és úgy csinál mint aki meghalt. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ezt ma kezdte el csinálni.. Ilyenkor szívinfarktust kapok, odarohanok és azt látom, hogy fel van akadva a növényre és csak ringatják a szűrő buborékjai. De ha megpiszkálom kicsit magához tér és elúszik, majd vissza. Csak élvezi a bubikat meg a 'ringatást' vagy baja lehet? Most is úszott egy kört aztán visszament a növényekhez. Csak tegnap vettem, ilyen fajta halam még nem volt... Igyekeztem tájékozódni a gondozásáról, de ilyenről nem olvastam..
2019. jún. 20. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Paramétereket, körülményeket írj, légyszi, hogy segíteni tudjunk.
2019. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy zavarja a nagy sodrás , vagy valoban agonizàl.
2019. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta is él és virul! Rájöttem, hogy csak így pihen. Van amikor a kastélya tetejére úszik és ott pihenget de ahogy meglát és tudja, hogy jön a kaja, azonnal felélénkül :D
2019. júl. 25. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
azért pihen, mert zavarja az áramlás ideig-óriág bírja, de aztán elfárad ésfeladja a szervezete szóval annyira ne örülj...
2019. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!