Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez megfelelő akvárium egy...

Ez megfelelő akvárium egy bettának?

Figyelt kérdés

4 mm vastag üveg, a magassága kb.32 cm, vastagsága kb.29 cm, szélessége kb.54 cm.


Elötte terráriumként volt használva, de nem ereszti a vízet.


Mi kell bele, hogy jól érezze magát a hal? :)


2010. júl. 9. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, mosott akváriumi homok vagy tőzeg szintén mosva, pár szép növény, búvóhely(cserép vagy pala), vízmelegítő.
2010. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bőven jó, még sok is, ha jól számoltam ez 50 liter, ugye? Bettákat már 10 literesben is lehet tartani szűrő nélkül, nekem annyiban nagyon jól érzi magát. Ahogy az előttem szóló mondta, valamilyen kavics az aljára, növények, bújkáló és már boldog is. Annyira figyelj, hogy éles tárgyak ne kerüljenek a medencébe, mert megsérti az úszóját. Hetente egy 1/3 részes vízcserét is igényel, szereti ha tiszta a víz. Ha sok növényt telepítesz, valamilyen világítás is kell, mert elpusztulnak anélkül. Egy ekkora akvárium pedig már jól mutat, ha veszel bele egy szűrőt és 10-15 neonhalat. Ők nagyon jól elvannak a bettával és gyönyörűen mutatnak a növényzettel. Persze ez nem kell, a lényeg az, hogy jó neki, úri hely az 50 liter.
2010. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!