Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Haszonállatok

A kérdés
ugorgyunk nevű felhasználó kérdése:

Csibe keltetés? Tobbi lent

Van egy kis japán kotlósom es 8 tojáson ül. A lámpázás során jol láthatóan mindegyikben van csibe.Ma ertunk az utolsó hétbe

az lenne a kerdesem hogy ez a meleg lesz a kelesre hatással vagy lehet valami baj?

aug. 12. 16:14  Privát üzenet  

A válasz
Ha nem napon van a fészek, akkor nem lesz baj.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 12. 20:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pipi keltetés. Csirkéket keltettem mi lehetett a baj hogy nem keltek ki a kis csibék?
Tyúk tartás. Tudtok válaszolni?
Ültettem egy tyúkot úgy 3-4 napja. Ki raktam a tegnap enni de elfelejtettem visszarakni a ládába. Szóval a kérdés annyi lenne, hogy ki fognak kelni azok a tojások ha egy egész...
Fácán csibe keltetés, sima csibével?
A decibel befolyásolja e a tojások kelését?
Japánfürj/Fürj keltetéséről és tartásáról könyvet tudnátok ajánlani?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Haszonállatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!