Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Elfogják fogadni a csirkék és...

Elfogják fogadni a csirkék és a kacsák az új csirkét?

Figyelt kérdés
Van 5 csirkénk és 4 kacsa most hoztunk egy nagyon szelid új tyúkot kb egy idős a többivel májusi-áprilisiak és a kacsák is.Ki raktuk hozzájuk de bántották az újat a csirkék és a kacsák is,elfogják fogadni az új csirkét?Esetleg hogy probálkozzak?(házikedvencnek vannak tartva)
2019. szept. 3. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keríts el neki egy helyet, és akkor látják, érzik stb... Meg fogják szokni
2019. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rosszlovas ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy először egy új helyen (üres ólban) összetettem az új jövevényt és egyet a régiek közül. Pár napig együtt voltak, aztán hozzájuk tettem még egyet a régiek közül, aztán még kettőt, és végül az összeset kiengedtem a szokott helyre. Így nem bántották egymást. Selyemtyúkok ezek, szintén kedvencnek tartjuk, ámbár a tojásaikat meg szoktuk enni...
2019. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan közé lehet engedni. Maximum egy hét és megszokják egymást. Eleinte enni se nagyon hagyják az újat, többnyire egy félre eső helyen kucorog, de hamar feltalálják magukat, és hát a hasa jelez hogy muszáj ennie így előbb utóbb kimerészkedik. Ha nagy hely van ahol kitérnek egymás elől, nem lesz különösebb gond.
2019. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!