Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Budapesten van olyan pár aki...

Budapesten van olyan pár aki haszonallatot tart?

Figyelt kérdés

Vagy vannak olyan párok akik tervezik ott? Mondjuk felkoltoztek vidékről,de azert azt az életformát folytatják?


Nem a belvárosban gondoltam,hanem kertes övezetben.


2019. nov. 26. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem értem a problémát. Aki városba költözik, az más jellegű zajra és szagra készül fel, és igenis jogosan érezheti zavarónak a szomszéd zsebkendőnyi telkén tartott állatokkal járó kellemetlenségeket. Ha mindenáron állatot akarsz tartani, akkor vagy nagy telket vegyetek, ahol ez nem probléma, vagy ne költözz Budapestre, mert az állattartás nem a (fő)városba való.
2019. nov. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18 ker.-ben még most is tartanak tyúkot, nyulat, egy-egy helyen lovat/kecskét/libát is
2019. nov. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy szépen épülgetnek be az üres területek, a főleg a pesti oldalon vannak még olyan üres területek, ahol akár még egy szarvasmarha tartása sem zavarva senki sem. Mostanában buszoztam párszor két külső kerület között, és az ember az ablakon kinézve ne mondaná meg elsőre, hogy Budapesten belül van.
2020. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!