Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kakas is ehet tojótápot?

Kakas is ehet tojótápot?

Figyelt kérdés
Tojni fog?vagy mi lesz vele?Gondolom abban olyan anyagok vannak amik elősegítik a tojás növekedést.akkor most rakjam külön a kakast?

2019. nov. 30. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem ami jó az anyunak az jó az apunak is..:D
2019. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Igen, csak tojáshéjban lesz a tyúxar. Akarom mondani kakas...
2019. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szóval ez a szer a tojás héját termeli.kezdem érteni
2019. nov. 30. 13:46
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Én magasabb mésztartalomra gondolnék, gondolom az kell a tojónak.
2019. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Szóval valszeg a kakasnak sem lesz gondja
2019. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
0%
Olyan anyagok vannak benne, hogy ha telibeveri a kakas a tyúkot, ettől az anyagtól a kikelő csirkék fognak többet tojni. Adhatod nekik, de kanosak lesznek egész nap.
2019. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Fognak tojni. Görbét...

Komolyra fordítva, nem kell túlmisztifikálni a tojótápot. Semmi bűvös dolog nincs benne, csak olyan arányban van keverve a szükséges tápanyag, ami a baromfinak optimális. A tyúk attól tojik, hogy jól van tartva, hájat növeszt, s ettől nő az ösztrogénszintje. A természetben ezzel azt üzeni a testének, hogy bőség van, itt az ideje a tojásrakásnak, hiszen a kikelő csirkéket is terített asztal várja.

2019. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Majd azt én eldöntöm hogy mikor van bőség és mikor van böjt
2019. nov. 30. 18:23
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj a világgal, kérdező. Az ember mindig okosabbnak hiszi magát a természetnél. Pedig még egyetlen dolog se volt, ami hosszú távon ne okozott volna gebaszt, vagy egyenesen katasztrófát, ha belepiszkált a természet rendjébe.
2019. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
ja hogy te ilyen mindenek felett állónak hiszed magad:D tuti te vagy az akitől a képeket kértem a tíkokról persze azóta se mutattál
2019. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!