Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kíméletes és gyors tyúk, és...

Kíméletes és gyors tyúk, és kakas vágás létezik?

Figyelt kérdés
Kaptam 10 tyúkot, és 2 kakast a szomszéd öregnénitől. Le szeretném vágni őket, de még nem csináltam ilyet. Ki hogy csinálja, hogy kezdjek neki? Gyors és kiméletes legyen. Nincs segítségem egyedül kell megoldanom.
2020. febr. 16. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj: Menj fel a youtube-ra és látsz nagyon jó videókat. Ha ide bárki leírná neked azt legalább 10-en jutalmaznák piros pacsival, gondolom az én válaszomat így is, de hál istennek engem nem zavar.
2020. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%
Éles kés. Megfogod a szárnyast, az egyik lábaddal a lábára lépsz, a másik lábaddal a szárnyára, és levágod. Gyors mozdulat és hamar kimul. Én mindig így vágom, nekem bejött.
2020. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Le kell csapni a fejét egy éles baltával ha például pulyka. Vagy a nyaki ütőeret késsel. Az összefogott szárnyait a hátrahúzott fejével bal kezedbe veszed, a lábaira rálépsz és jobb kézzel megtollazod a nyakát és bevágod. Majd a lábainál fogva feltartod amíg elvérzik.
2020. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen #3-as! A gyors és kíméletes TYÚK és KAKAS vágást pontosan úgy kell csinálni ahogyan te leírtad. De természetesen csak akkor, ha PULYKA:
2020. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Fogsz egy nagy tápos zsákot, picit levágod az egyik csücskét. Bele teszed a tyúkot, a kivágott lyukon kihúzod a nyakát. A lábait kihúzod, bekötöd a zsák száját. Felakasztod a zsákot egy oszlopra, fogod a jó éles kést és elvágod a torkát.
2020. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Úgy látom sok itt az olyan lepontozó, akik nem tudják hogy kerül a boltok polcaira a hús. Megsúgom, nem a fáról szüretelik. Sajnos több millió állat látja kárát úgymond.


Házilag máshogy pedig nem tudod megoldani, csak tényleg, ha kicsit tényleg barbár módon elvágod a torkát. Muszáj kivéreztetni (húsba ne maradjon), azért úgy kell - ha jól tudom.


De hogy rálépni, meg zsákba dugni meg ilyenek... lábad közé veszed azt a madarat, a fejét fel és elvágod jó helyen... Remélhetőleg nem sokáig fog szenvedni. Bár az a hang olyankor... brrr, kiskoromban láttam utoljára ilyet.

2020. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!