Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A disznóvágás miért engedélyez...

A disznóvágás miért engedélyezett?

Figyelt kérdés
Itt a 2020-as évek Európájának közepén, hogy lehet engedélyezni azt, hogy (sokszor teljesen részegen) emberek elkezdjék szurkálni a disznót? Itt nem arra gondolok ha humánusan levágják hanem például beleállítják a nyakába a kést meg rugdossák de rosszul szúrják meg az meg még rohangál tovább spriccelő nyakkal meg hasonlók.
2020. aug. 13. 23:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Komolyan mondom, én szívesen felvállalnám a disznó szerepét. Ha Jézus megválthatta az emberek bűneit a halálával, akkor én Is megválthatnám a disznókat a legyilkolástól. Az ólban tartanak hónapokig, majd kihúznak, lefognak, szúrkálnak percekig, majd elvérzek. Feldolgoznak, és megesznek, de megválthattam az állatokat. Írj, ha érdekel.
2020. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan miért lettem lepontozva? Megindokolnák, akik nyomkodták?

(7 & 10)

2020. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Úgy írjátok itt amúgy, mintha egy disznó vágáson kötelező lenne inni, és a tepertő közé hányna mindenki, meg mindenki késsel hadonászna részegen össze-vissza😅 kiragadtok egy ilyet, és ez már mindenkire igaz. Ha csak a buli meg az élvezkedés kedvéért vágna az ember malacot, nem sokan vágnának szerintem. Elég macerás egy procedúra ahhoz.
2020. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

#13

Hát, nem igazán láttam más okból és más körülmények között nálunk falun... Ha valaki józanul ment disznóvágásra és még ott se akart inni, akkor a többi férfi kikezdte mindig, hogy kisfiú meg bzi..... :(

2020. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
14%
Minden módját be kéne tiltani az összes többi állatöléssel együtt. Mivel bizonyítottan egészségesen lehet élni minden állati eredetű étel nélkül is, így az egész húsipar léte konkrétan felesleges állatkínzás. Go Vegan :)
2022. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!