Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tudtok olyan országokat...

Tudtok olyan országokat mondani ahol engedélyezett állatkertben kölyök nagymacskákat simogatni?

Figyelt kérdés

Annyit tudok hogy az EUban már nem engedélyezett az új állatvédelmi törvények miatt és valamilyen szinten egyet is értek ezzel az intézkedéssel, de azért csak vannak olyan helyek ahol szabályozzák a látogatók számát hogy ne legyenek az állatok nagy stressznek kitéve, meg ugye azért csak életre szóló élmény lehet pl egy kis oroszlánt simogatni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 1. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

"az EUban már nem engedélyezett az új állatvédelmi törvények miatt"

Értelmezd!

2020. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

1. Mert szerinted az EU-n kívül nem léteznek országok?


Sajnos én nem tudok ilyen országot

2020. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Menj el Afrikába. Nem érdekli őket az állat, csak a bevétel, meg fogod kapni az élményt.
2020. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom miota hatalyos ez a torveny, de gyongyosi mini allakertben allandoan van oroszlan simogatas.
2020. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó:

Gyöngyösön sem lehet már. Mi akkor voltunk amikor még lehetett, 2015-ben volt utoljára.

2020. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, egyetértesz a tiltással mégis simogatni akarsz?


Mindenkinek legyen tilos, kivéve neked?


https://www.youtube.com/watch?v=tJ10no_dgT8



Majd, ha elvégzel valami szakirányú képzést és minimálbéres állásban dolgozol állatokkal pár évet, akkor majd utána dolgozhatsz veszélyes állatokkal

és ha megbízható vagy, akkor talán dolgozhatsz a kölykök közelében is és lesz lehetőséged kis nagymacskát simogatni.

2020. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Thaiföldön van erre lehetőség. De nekem nem lenne szívem nyugtatókkal leszedált állatok taperolását támogatni.
2020. jan. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Simogass cirmos cicát, az már majdnem tigris.


Te se szereted, ha idegen emberek tapogatnak.


Attól még, hogy napi 50 helyett 10 ember tapogathat végig (mondjuk te meztelenül vagy, és privát helyeken is hozzád nyúlnak, csak hogy legyen olyan stresszes mint a nagymacskáknak) még nem leszel boldogabb.

2020. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én Thaiföldön simogattam tigrist, kicsit, nagyot is.
2020. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!