Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tarthatok kecskét városba?

Tarthatok kecskét városba?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakok egy kis megyszékhelyen a belvárostól fél km-re, szerettem volna mindig egy kutyát, csak kötelező felszedni a kakit és azt nem bírom mert elhánynám tőle magam, de amúgy mindig kutyás ismerőseim voltak én sétáltattam a kutyust ők meg szedték a kakit mindig ketten mentünk. Csak az nem ugyan az. De viszont én meg imádom a kecskéket, olyan cukik és nagyon mókás állatok. Szeretnék tartani kecskét, sétáltathatom is? Növényevő, tehát nem fog büdöset kakilni meg bogyó szerű és azt inkább felszedem vagy lehet nem is kell, ki tudja ?

2020. nov. 16. 20:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Komló veszélyes hely, ott volt a Selyem Jázmin is. :D
2020. nov. 19. 14:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy veszélyes, én imádtam.
2020. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
népszigeten Jani bácsi segít ő a kecske szakétő de nagyon aranyosak kíváncsiak de mindent megrágnak nem csak a füvet vágják le a kertben. De vegyél 1 db fiút
2020. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
28%
Tarts halat az nem szarik az utcára
2020. dec. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!