Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kecskét tarthatok-e város...

Kecskét tarthatok-e város peremén, de házak minden oldalról? Nagy udvarok vannak. Zavarná a szomszédokat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tartani tarthatsz, tőlünk is vittek el kecskéket pestre, a szomszédokat lehet hogy zavarná a mekegés. A nőstény kecskék nem olyan büdösek pláne ha rendbe vannak tartva. Mi vidéken lakunk de bakot nem tartunk mert az büdi:S

2014. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyet szeretnék, lányt persze. Csak kicsit tartok tőle mennyire zavarná őket. Mennyit mekeg általában? Sokat? Hangosan? Mert valahányszor láttam, mindig több volt egy helyen, úgy egész csendben vannak. Nem tudom egyedül vagy egy báránnyal mennyire lenne el.
2014. máj. 13. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk mindig többen voltak, nálunk egyáltalán nem mekegnek.(max hogyha valamilyük elfogyott)Szerintem ez attól is függ hogy ahonnan veszed egyedül volt-e vagy társaságban.Nálunk is voltak együtt bárányokkal nagyon jól kijöttek egymással:)
2014. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ketten legyenek, mert egyedül unatkozik, társaság kedvelőek. Nem mind mekeg, itt a szomszédomban irtózatosan mekeg az anyja is meg a 3 gida is, de komoly hangjuk van mint egy csecsemőnek. Engem nem zavar. A bak se mindig büdös, többször kell kiszalmázni alóla párzáskor. A ganéval kell valamit kezdeni, vagy trágyaként felhasználod vagy elviteted valahova szántóföldre
2014. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzat "húzza meg a vonalat" az állattartás határához.
2014. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!