Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Csibéket keltettem és a...

Csibéket keltettem és a kikelt napos csibék mellé vásárolnék máshonnan napos csibét. Mennyi az esélye hogy behoznak valami betegséget? És valahogyan ki lehetne küszöbölni?

Figyelt kérdés
Az összes csibét együtt tartanám.

2021. ápr. 7. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem lehet tudni, hogy visznek-e valami betegséget, azt viszont tudom, hogy általában nem. Legalábbis ahonnan nekünk volt, az megbízható.
2021. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gabóca Kabóca ***** válasza:
65%
Én nem raknám egybe kb.2 hétig.Ezután ha egészségesek esznek-isznak nem gubbasztanak akkor mehetnek egybe.
2021. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
3 hetes az előnevelt kedves 2-es, és még azután is lehetnek gondok.
2021. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És akkor addig pl. egy kartonlappal elég ha elválaztom őket? És akkor külön etető, itató.
2021. ápr. 7. 17:38
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem fognak, de a gumboro valószínűleg úgyis végigmegy majd rajtuk. Azt hiszem régen volt valami csepp, amit a pipik vizébe kellett tenni, de ez is csak ilyen immunerősítő, igazán úgy tudsz kiküszöbölni minden bacit, ha gyakran almozol alattuk, a vizüket pedig naponta többször cseréled.
2021. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gumboro ellen lesznek vakcinázva!
2021. ápr. 7. 17:42
 7/8 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
A kartonlap jó szerintem.Széles ragasztóval (celluxhoz hasonló) bevonni a kartonlapot nem ázik,piszkolódik el olyan hamar.Külön etető,itató.30-32 celsius kell nekik az első héten.
2021. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
5-ös! Jolovit a neve a cseppnek 100ml-s. Nem rég rendeltem én is, ez elhagyhatatlan nem csak immunerősítő. Ez "kötelező".
2021. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!