Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » 2 kg csoki kiüti a disznót?

2 kg csoki kiüti a disznót?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdés, kíváncsi vagyok mérgező-e egy disznó számára 2 kg szaloncukor. Egy balek "ismerős" adott neki, az a kérdés kiüti-e a disznót 2 kg-ra jutó theobromin, valamint koffein?

2021. ápr. 29. 22:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
2 kiló szaloncukor biztos kiüti a disznót, ha elég ideig ütöd vele.
2021. ápr. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
2 kg szaloncukor nem egyenlő 2 kg csokival.
2021. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem troll kérdés, kedves "Lidlipú", ezzel ne itt viccelődj, mivel nem tudtam mérgező-e a theobromin. Egyébként ez ilyen tömör csokis, szóval nincs benne nagyon ízesítéses
2021. ápr. 30. 13:18
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok állatorvos, de a disznó szervezete elég hasonló az emberéhez, és a teobromin a kutyának mérgező.
2021. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Plusz szerintem ez egy elég komoly téma, nem illene ideírni, hogy kamu a kérdés, hisz sok állat számára mérgező ez a hatóanyag, csak aggódok, hogy ez a hülye megmérgezett egy disznót..
2021. ápr. 30. 13:24
 16/19 A kérdező kommentje:
Egyébként minden hasznos választ köszönök!
2021. ápr. 30. 13:24
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem sem lesz baja tőle, egy csomó helyen minden moslékot nekik adnak. Gondolom nem tesz nekik jót, de nem hiszem hogy kényesebbek mint az emerek.

Azt azért be kell látnod hogy ez a kérdés egy igazi trollmágnes. Kifejezetten nehéz komolyan válaszolni rá. XD Erre a megfogalmazással is rásegítettél. Ez persze nem gond, de sztem a trollkodás sem gond egy ilyen kérdésnél.

2021. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát fáradt voltam mikor kiírtam a kérdést, azért lehet furcsán megfogalmazva de a moderátor barátaim intézkednek a trollokkal kapcsolatban. Neked is köszi a választ!
2021. ápr. 30. 22:14
 19/19 anonim ***** válasza:
Baja nem hiszem hogy lesz,de nem értek egyet ezzel a fajta táplálással. A disznó nem ember, olyanokkal kell etetni, amitől egészséges marad és a húsa is jó lesz, nem kórosan elhízott,ehetetlen hájpacni. (Bevallom kényes az ízlésem, de egy normális táplálást megkívánhat a fogyasztó)
2021. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!