Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tyúkoknak ilyen fém szabadtéri...

Tyúkoknak ilyen fém szabadtéri ketrecen kívül még mi kell?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenre gondoltam…


A tyúkokat befogadom, mert a jelenlegi gazdájuknak meg kell válni Tőlük, de levágni nem szeretném Őket.


Én viszont nem igazán értek a tartásukhoz.


Van egy ilyenhez hasonló ketrecem, csak kisebb.

2m*2.7m*1.9m.


De csak 4 madárról van szó…


Mi az ami még feltétlenül kell nekik, mert akkor megrendelem.


Kedden vagy szerdán jönnek hozzám.



2021. aug. 13. 21:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Kell valami zárt hely is nekik, ahol éjszaka és viharban vannak, ahol tojnak stb.

Etető, utazó,de erre jók kiszuperált konyhai lábosok.

Valami láda vagy doboz szakmával a zárt helyre, ide tojnak.

2021. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Etető itató

Táp eleség mondjuk szintén fontos.

2021. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Ez a "ketrec" nem fogja elriasztani a ragadozókat. Éjjelre mindenképp zárt ól kell nekik. Etetőt, itatót nem kell túlgondolni. Etetnivalód van? Mert nem lesz elég nekik a kapirgálás, kell szemes takarmány vagy táp.
2021. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Tápot elvileg majd kapok, amikor hozzák Őket…


Olból milyen kéne?


Esetleg tudtok linkelni?


Valami kisebb (olcsóbb) kéne, amit szalmával bélelnék ki és én úgy gondoltam, hogy a ketrecen belül helyezném el…


Az a baj, hogy eddig amiket találtam, azok mind nagyon le vannak értékelve valamiért a csillagozásnál, vásárlói vélemény meg nincs.

2021. aug. 13. 21:37
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
A kész tyukolakat horror áron adják a vacak minősegűeket. En kutya olat vettem és az talalitottam át ajtót szereltem rá és kakasulőt tettem bele bár azt nem használják. 4 jószágnak nem kell túl nag mert osszebujva alszanak pici legyen nagyobb mint a négy tyukt, hacsak nem akarsz majd később többet.
2021. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
*azt alakítottam
2021. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
Bocs a helyesírási hibákért nekem már nagyon este van. Szóval picit legyen csak alapterületre nagyobb, mint a négy tyúk.
2021. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
Ez a hely legfeljebb 1 tyúknak elég. Egyszerűbb, ha elkerítesz egy területet az udvarból. Arra készülj fel, hogy a hosszú idő során tönkre fog menni ott a talaj (ketrec esetén is). Ha nem tervezel állandó csirketartást, akkor mégiscsak jobb lenne nem befogadni őket.
2021. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

1-es vagyok

utazó=itató, doboz szakmával=doboz szalmával

Az jó lenne, hogy a ketrecbe helyezed az ólat, bár nem túl nagy én inkább mellé, csatlakozva tenném.

Mindenképp venni szeretnél? Nincs valaki, akivel össze tudnátok barkácsolni? Otthon fellelhető anyagok, plusz egy tábla OSB valami fémlemezzel, maradék cseréppel a tetejére? Amire figyelni kell: hengeres ülőléc, lábakon álljon, egy létra hozzá és hogy zárható legyen. Fontos, hogy minél nehezebben tudjon bejutni ragadozó.

2021. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Az ól bármilyen tákolmány lehet, csak ne jusson be rajta semmi, ne follyon be a víz, ne süvítsen át rajta a szél. akár valakinek a kiszuperált, kidobásra szánt kétajtós komódja vagy konyhai alsószekrénye is megfelel (amíg egyben marad). Egy tolózárat rábiggyesztesz, és tádámm!
2021. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!