Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mitől lehet ilyen a kakasom...

Mitől lehet ilyen a kakasom begye?

Figyelt kérdés
Nagyon puha és nagyon nagyon nagy, szerintem egy ideje nem emészt rendesen. Próbáltam kimaszírozni de nem mertem erősen nyomni nehogy baja legyen, s ha nyomtam enyhébben akkor nyelte vissza ami jött volna fel. Viszonylag jó a kedve, eszik rendesen, tegnap este vettem észre hogy nagyobb a begye mint a többinek. Eddig a héten 2 tyúk elpusztult, nagyon le voltak fogyva és az egyik nem is emésztett csak úgy a füvet is kiürítette épen,a másik meg csak simán nem akart enni, nem tudom remélem nem ragájos, állatorvoshoz is kéne menjek csak a hétvégén nem rendel. Addig meg szeretném tudni hogy mihez tartsam magam, kérem aki tud segítsen. Pár hete kaptak valami antibiotikumot mert nagyon csúnyán hörrögtek de abból helyrejöttek és most ez van, nagyon megijedtem.

2021. aug. 14. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit kapnak enni?
2021. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vegyes darát, van benne minden féle gabona, adok nekik foszfor port is, mert eszik egymást meg szó szerint ha nem kapnak. Zöld füvet is kapnak minden nap, dinnyehéjat, krumplihéj, minden ami még árad a konyhában és zöldség, meg kenyeret is néha vegyítek a drara közé, vízzel ásztatom így jobban esznek.
2021. aug. 15. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!